sobota, 1 grudnia 2012

Anielka

Fotografia dziecięca to druga obok fotografii ślubnej dziedzina, która sprawia mi najwięcej radości. Pełne życia i uśmiechów maluchy potrafią każdemu dorosłemu przypomnieć czym jest radość. Moją modelką jest dwuletnia dziewczynka, która uwielbia bańki mydlane i swojego wielkiego miśka (pan Miś jest "wyższy" od niej o jakieś 10 cm).

Dla ciekawskich zdjęcie wykonałam aparatem canon 60 d obiektyw tamron 17-50 f 2,8 - ustawienia manualne F 4, 1/100 sek. Zdjęcie zostało lekko muśnięte w programie Adobe Photoshop CS 6. 

To zdjęcie jest mi szczególnie bliskie. Z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że widać na nim cudowne naturalne światło podkreślające okrągłą buzię dziewczynki. Po drugie to zdjęcie zostało wykonane "zabytkowym" wręcz aparatem dodam niezniszczalnym canonem eos 1000d i standardowym obiektywem 18-55. Ładne zdjęcie da się wykonać staruszkami ;-))!

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę wpatrzoną w obiektyw lekko zaskoczoną i jakby wyrwaną z czynności, które później zajęły jej słodką główkę.


Get widget